About Me

Kolejny raz przymierzam się do napisania tej stronki. Jak to mówią: Najtrudniej jest opisać siebie. Nie wiem ile o sobie napisać, co ujawnić,a  co nie. Jak Was zachęcić byście zostali ze mną na dłużej? Jeśli chcecie wiedzieć jeszcze więcej odsyłam Was do TAGów KLIK, KLIK i KLIK


Nazywam się Zuza i urodziłam się w 15 kwietnia 2000 roku. Mieszkam na Śląsku, a dokładnie po polskiej stronie Zaolzia(z czeskiej strony pochodzi m.in. Ewa Farna czy Halina Młynkova). Interesuję się prawem rodzinnym, relacjami między ludzkimi, architekturą wnętrz i psychologią. Słucham każdego gatunku muzycznego, a głównie disco-polo i pop. 
Do założenia bloga  zainspirowała mnie Ciocia, która również udziela się na Blogspocie. Pierwszego bloga założyłam z koleżanką, z którą obecnie nie mam za dobrych relacji, w wieku 11 lat. Blog istnieje do dzisiaj, ponieważ nie mamy się jak na niego zalogować. Jakieś 2 lata temu postanowiłam założyć bloga na poważnie. Powstał on na Onecie, ale w lutym 2015 roku przeniosłam się na Bloggera. Rok po jego założeniu, o jego istnieniu dowiedziały się osoby, które od zawsze gdzieś mnie tam poniżały. Na szczęście było to kilka dni przed feriami, więc nie miałam z tymi osobami bezpośredniego kontaktu, jednak dostawałam wiadomości, że nie powinnam nazywać się bloggerką i mój blog jest beznadziejny. To doświadczenie nauczyło mnie, że blog nie jest moim kolejnym chwilowym pomysłem na wolny czas, ale pasją i czymś, bez czego nie mogłabym żyć.
Z racji tego, że interesuję się psychologią, blog jest o tematyce lifestylowej. Znajdziecie tu posty przemyśleniowe, które być może skłonią Was do refleksji. Z biegiem czasu chciałabym rozszerzyć tematykę i wprowadzić wpisy modowe. 
W lutym 2016 roku, założyłam kanał na YouTube, na którym pojawiać się będą Vlogi, Q&A, recenzje i inne filmiki.  

SnapChat Priv: zujubeth
SnapChat z vlogami: cathrinebloog

5 komentarzy:

 1. Naprawdę Cię podziwiam :-) Ja nie potrafiłabym tak łatwo poradzić sobie jeśli moi 'znajomi' nagle dowiedzieli się, że prowadzę bloga i zaczęli mnie przez to wyśmiewać. Mimo wszystko mam nadzieję, że dzięki blogowaniu osiągnę tą pewność siebie.
  Poza tym,fajny blog i zapraszam do mnie pasjanaslaczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuję :) Życzę Ci zdobycia tej pewności :) Na pewno przyjdzie z każdym kolejnym postem.

   Usuń
 2. Kocham Twojego bloga, jest jednym z moich ulubionych! :*
  Jesteś bardzo pozytywną osobą i dajesz przykład, że nie wolno się poddawać, podziwiam Cię! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie się zaprezentowałaś;) Ciekawie się zapowiada i czytam to co piszesz;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

♦ Nie wchodzę w linki, przy których pisze tylko ,,super post'', więc nie wysilaj się komentarzem.
♦ Nominacje do TAGów, LBA, posty gościnne itp. mile widziane(więcej w zakładce Contact/Cooperation)
♦ Kom/kom, obs/obs -->; trafiasz do spamu