,,Suknia ślubna''- 4 kobiety, 1 suknia.

                                                         
Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzje książki, którą zaczęłam czytać wczoraj. Była ona bardzo wciągająca, pod mocnymi argumentami musiałam ją przerywać czytać :)


 Charlotte Malone wychodzi za mąż. Jednak nie wszystko jest poukładane w sercu właścicielki eleganckiego salonu sukien ślubnych w Birmingham. Charlotte w sposób idealny potrafi ubrać każdą pannę młodą, za wyjątkiem samej siebie. Kiedy Charlotte znajduje w kufrze starą, świetnie zachowaną suknię ślubną, rozpoczyna wspaniałą przygodę, która pozwoli jej odkryć kobiety, które nosiły suknię przed nią.
Emily w 1912 r. Mary w 1939 r. I Hillary w 1968 r. Każda kobieta uczy Charlotte czegoś o miłości na swój własny, jedyny sposób. Wśród nici pięknej stuletniej sukni utkana jest prawda o dziedzictwie Charlotte, siła wiary i piękno odnalezienia prawdziwej miłości.


Moim zdaniem książka jest bardzo ciekawa. Jak wspominałam wcześniej- trudno się od niej oderwać. Inaczej ponumerowane rozdziały( zamiast ,,rozdział pierwszy' jest 'jeden'). Gorąco polecam tą książkę.

2 komentarze:

 1. Ciekawa książka, lubię takie z wątkiem historycznym, cofaniem się do innych wcieleń, przeszłości ogólnie pojętej :) Muszę się skusić :)
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie slyszałam o tej książce, ale myśle, że będzie w sam raz na wakacje, dzięki za recenzje :)
  Obserwujemy?
  http://discordi4a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

♦ Nie wchodzę w linki, przy których pisze tylko ,,super post'', więc nie wysilaj się komentarzem.
♦ Nominacje do TAGów, LBA, posty gościnne itp. mile widziane(więcej w zakładce Contact/Cooperation)
♦ Kom/kom, obs/obs -->; trafiasz do spamu
♦ Na komentarze odpowiadam pod postem, pod którym zostały napisane