My private world
Nie raz w życiu mamy taki moment, że chcemy rzucić to wszystko i uciec jak najdalej. Chcemy znaleźć się w świecie, który przypomina niebo( to widzialne). Gdzie nie ma nikogo i niczego, czego nie chcemy na razie widzieć. Chcemy być sami ze sobą, chcemy skupić się na sobie, na swoich myślach i marzeniach.
Niestety, póki żyjemy musimy radzić sobie inaczej. Nie którzy uciekają w muzykę, sport, chodzą do lasu, na łąki, place zabaw- gdzieś, gdzie będą sami albo nie będzie wokół niego 'szumu' i będzie mógł skupić się na swoich myślach. To są te 'dobre' rzeczy. Nie którzy, niestety, uciekają w alkohol, narkotyki i inne używki. 
Ja osobiście słucham tych swoich 18 piosenek( tylko tyle się mieści na telefonie) i czasami radia. Słuchawki na uszach i ODLOT!Jeśli lecą jakieś piosenki, do których idzie ułożyć choreografię, to ja to robię:) Moja mama dziwi się jak mogę się uczyć przy muzyce, ale to bardziej pomaga. Jak to powiedział mój chrzestny: W słuchawkach muzyka jest 'jednolita', a bez słuchawek słyszymy dźwięki, które są różne i na których się skupiamy. 

3 komentarze:

 1. Też lubię uczyć się przy muzyce :3
  http://smileforcat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moją ucieczką jest pójście na rolki, rower, biegać, spacer - cokolwiek, byleby na świeżym powietrzu :) A za trzy tygodnie uciekam na kilka dni w góry, bo szczerze tego potrzebuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Great blog♥

  How about follow each other?
  I follow your blog. Waiting for you♥
  Take part in my Giveaway♥My Blog: http://juliemcqueen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

♦ Nie wchodzę w linki, przy których pisze tylko ,,super post'', więc nie wysilaj się komentarzem.
♦ Nominacje do TAGów, LBA, posty gościnne itp. mile widziane(więcej w zakładce Contact/Cooperation)
♦ Kom/kom, obs/obs -->; trafiasz do spamu
♦ Na komentarze odpowiadam pod postem, pod którym zostały napisane